Atlantic and Continental Approaches to Energy Security Summer School

Telč, Czech Republic, August 3-10, 2013
www.summer-school.cz

Prestižní mezinárodní letní škola Katedry mezinarodních vztahů a evropských studií FSS MU připravována ve spolupráci s Mezinárodním politologickým ústavem, společnosti 50Hertz Transmission GmbH, společností ČEZ, a.s. a ambasádou USA v Praze nese název "Atlantic and Continental Approaches to Energy Security" a zabývá se srovnaním energetických politik USA a EU, a to na konkretních případech (jaderná energetika, fosilní paliva, OZE, klimatická změna apod.). Proběhne ve dnech 3. - 10. srpna 2013 v Univerzitním centru v Telči.

Na letní škole přednáší špičky ve svých oborech, ze zahraničních lektorů je to např. John Banks (The Brookings Institution, USA), Arunas Molis (NATO Energy Security Centre of Excellence, Litva) či Silvia Haufe (50Hertz Transmission GmbH, SRN). Mezi domacími lektory najdete mj. paní Danu Drábovou (SÚJB), Václava Bartušku (MZV), Petra Závodského či Ivu Kubánovou (oba ČEZ, a.s.).

Kompletní informace o programu, přednášejících, poplatcích a procesu přihlášení naleznete na internetové adrese www.summer-school.cz. V případě jakýchkoliv dotazů k letní škole nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu (SummerSchoolMU@gmail.com).

Zpět na seznam aktualit